Українська Прем’єр-ліга-2014/2015. 26-й тур
27 травня. Київ. "Оболонь-Арена". 3 000 глядачів
"Шахтар" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) 2:2
Голи: Кривцов 33, Тейшейра 37 - Карноза 47, Худобяк 62
"Шахтар": П’ятов – Срна (к), О-др Кучер, С. Кривцов, В. Шевчук – Степаненко, Фернандо – Дуґлас Коста (Марлос 65), Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард 61) – Луїс Адріано
Тренер – Мірча Луческу
"Карпати": Мисак – Д. Мірошниченко, Новотрясов, Пластун (к), Костевич – Чачуа (Гуцуляк 82), Кльоц (Даушвілі 46) – М. Швед, Худоб’як, Карноза, Голодюк
Тренер – Іґор Йовічевіч
Судді: Мосейчук (Чернівці) – Бицкало (Одеса), Халамендик (Харків)
Попередження: С. Кривцов 72, Кучер 77, Марлос 84 – Костевич 79, Гуцуляк 85
Таки керівництво і тренерський штаб "Шахтаря" знали, чого боялися. Завбачливо перенісши гру зі Львова до Києва і
не дозволивши виходити на поле орендованому в "Карпати" Денисові Кожанову, донеччани, з одного боку, зробили комплімент суперникові, котрий за підсумками сезону фінішував передостаннім, з іншого – вкотре проявили моральну неврівноваженість і відсутність впевненості у власних силах.
Між тим, фанати "Карпат" ще напередодні матчу не приховували, що хочуть дати керівникам "Шахтаря" зрозуміти: зневажливих, у вигляді
претензій до почуттів людей, випадів на адресу свого міста і його людей вони не потерплять. Та найцікавіше, що впродовж матчу в унісон із львівськими ультрас вели себе й фанати "Шахтаря". Вони перегукувалися "Слава Україні – Героям слава", "Донецьк – Львів", "Один за всіх – і всі за одного", спершу одні, потім інші палили фаєри і вкривали поле густою димовою завісою. Але найдивовижнішим було перегукування від донецької трибуни до львівської і навпаки образливого висловлювання про сексуальну орієнтацію власника "Шахтаря". Склалося враження, що на підопічних Мірчі Луческу така атмосфера вплинула деморалізуюче. Але то теж показує, що моральної стійкості нинішньому "Шахтареві" бракує.
Виставленими складами тренери обох команд не здивували. Луческу місце у воротах довірив Андрієві П’ятову. В центрі оборони за відсутності дискваліфікованого Ярослава Ракицького грали Олександр Кучер і Сергій Кривцов. Справа діяв капітан Даріо Срна, чия участь у матчі залишалася під запитанням через отримане тиждень тому в матчі з "Дніпром" пошкодження. Зліва захищався В’ячеслав Шевчук. В опорній зоні не було дискваліфікованого Фреда, замість якого після тривалої паузи поряд із Тарасом Степаненком вийшов інший бразилець Фернандо. Під нападником Луїсом Адріано розташувалося тріо Дуґлас Коста – Алекс Тейшейра – Тайсон.
У воротах "Карпат" грав Роман Мисак. В обороні за відсутності травмованого стоппера Андрія Гітченка у центрі грали Артур Новотрясов та Ігор Пластун, Денис Мірошниченко (справа) та Володимир Костевич (зліва). Пару опорних хавів склали Дмитро Кльоц та Амбросій Чачуа. Квартет атакувальних хавів поряд із "прихованою дев’яткою" Ігорем Худоб’яком грали Мар’ян Швед, Артур Карноза та Олег Голодюк.
Зі стартових хвилин перевага номінальних господарів була тотальною. Перевага територіальна. "Гірники" окупували половину суперників великим числом. В наступі одночасно брали участь восьмеро гравців. То за умови, що центральні оборонці теж розташувалися в районі центрального кола. Але рухався вдовж ігрового прямокутника м’яч, а суттєвих просувань вперед, яке б створювало натяки на небезпеку попервах не було.
Львів’яни хоч і притиснулися до власних воріт щільно, але організацію оборонних дій демонстрували високу. Ось лишень контраргументів галичани не мали. Ледь втрачаючи м’яч, підопічні Луческу починали пресингувати і рано чи пізно при грі в такому ключі моменти виникати мусили. І справді, після того, як Тейшейра із середини поля видав розрізний пас на Луїса Адріано, а той, уже увірвавшись в супроводі Пластуна до карної зони, встиг навіть проскочити Мисака, але забіг під гострий кут і пас вздовж воріт на того ж Тейшейру виконав неточно. Невдовзі вже Шевчук навісив зліва, а Тейшейра, вибігаючи на ближню стійку, пробив головою трохи неточно.
Трохи переінакшити хід поєдинку карпатівцям вдалося лише з початком другої третини тайму. Щоправда, не відомо, чи то м’яч до ніг прибрали львів’яни, чи то їхні суперники застосували принцип аритмії і на час трохи збавили оберти. Так чи інакше, "зелено-білі" у цьому відрізку фрагментарно продемонстрували вміння непогано контролювати м’яч, а після підключення до наступу Костевича і зрячого пострілу від Володимира Худоб’як з району одинадцятиметрової позначки навіть пробив з ходу – вийшло не сильно і в руки П’ятову.
Та до середини тайму домінування "гірників" знову відновилося і набуло для "Карпат" ще загрозливіших розмірів. Удар Степаненка, після якого м’яч пролетів поруч із хрестовиною, виявився пристрілюванням. Під пресингом суперника львів’яни не могли вийти з власного карного майданчика і врешті пропустили. Дуґлас Коста навісив зі штрафного справа, а Кривцов пробив головою спершу в поперечину, а потім після невдалих спроб "зелено-білих" вибити м’яч, добив кулю у ворота – 0:1.
Після того пристрасті на полі і на трибунах почали розпалюватися до максимальних об’ємів. Але донеччани на це не реагували і, скориставшись певною розгубленістю в оборонних лавах суперника, забили вдруге. То Луїс Адріано, приборкавши м’яч після прострільної передачі, віддав пас на Алекса Тейшейру, а той холоднокровно пробив метрів з десяти у кут – 0:2. Центральні оборонці "Карпат" виступали у цьому епізоді сторонніми спостерігачами.
На тому команди на полі трохи вгамувалися і до перерви дограли без пригод. До перерви регламентованої, бо була ще й та, яку змушений був робити Юрій Мосейчук через їдкий дим над полем.
Відразу після перерви Йовічевіч випустив у опорну зону замість Кльоца Муртаза Даушвілі. Звісно, величезна перевага "гірників" у першій половині не була наслідком виключно слабкої гри Дмитра. Проблем у грі львів’ян був цілий комплекс, але щось треба було міняти зокрема й кадрово. Забігаючи наперед, відзначу, що вихід Даушвілі гру "Карпат" підсилив надзвичайно сильно. Муртаз агресивно вступав у єдиноборства, виконував відчайдушні, а головне – технічно досконалі і своєчасні підкати. Провалля у середній ланці "Карпат" щезло, наче його й не було.
Зрештою, у другому таймі змінилися не окремі гравці львів’ян, а команда загалом. Невдовзі після поновлення гри Кучер неподалік від власного карного майданчика збив Шведа і арбітр призначив штрафний. Карноза пробив так само впевнено й влучно, як Руслан Ротань
у фіналі Ліги Європи. Лише сторона була іншою, а відстань і влучність правиці ідентичні – 1:2.
На львівському фанатському секторі після того почалося справжнє божевілля. Піротехнікою і димами на цей раз справа не обмежилася. На бігову доріжку полетіли сидіння. Увесь цей пейзаж був прикрашений двома полотнищами зі зображенням перекресленого власника "Шахтаря" і банером, де корпорація СКМ зображувалася дзеркальним відображенням ДНР. Під таким тиском з боку трибун "гірники", здається, поплили. Мірча Луческу жестом навіть показав своїм підопічним залишити поле і йти в роздягальню, але після перемовин із суддями і суперниками передумав.
Коли гра поновилася, львів’яни зі скаженою завзятістю продовжили наступ. Для "гірників" агресія суперників після кволого і виграного вчисту першого тайму стала одкровенням. Навіть перехоплюючи м’ячі, донеччани затіювали поперечні перепасовки і вперед не поспішали. І врешті карпатівці були винагороджені за старання. Костевич метрах в 25-ти від воріт суперників вибив м’яч у підкаті з-під ніг Срни. Вибив адресно, а Худоб’як, підхопивши кулю, вгатив метрів з 20-ти точно у лівий від себе кут – 2:2!
Тепер шаленство охопило не лише фанатів, а й решту трибун, включно з гравцями обох команд. То були божевільних 40 хвилин, які стали найперше бенефісом Костевича та Пластуна. Володимир зробив, як мінімум, три фантастичних за чистотою і технікою підкати-перехоплення. Дуґлас і Марлос, котрий незадовго до того вийшов на заміну, навіть не второпали відразу, що то відбулося, а Костевич, підхопивши кулю, вже біг з нею вперед. Проте найкращий підкат Володимир виконав у моменті, коли Тейшейра, набравши швидкість, вривався до карної зони і вже готувався завдавати удару по воротах. Та плани бразильця вирвати у Бікфалві звання найкращого бомбардира чемпіонату зірвав ще один дивовижний підкат. Деморалізуючий підкат, у стилі Алессандро Нести в ліпші роки.
А Пластун, що виробляв Пластун! Може, позиційно і швидкістю Адріано Ігор на рідній для себе арені й програвав, але компенсував недоліки самовідданістю. Двічі Ігор блокував удари суперників з близької відстані перед самою лінією воріт, викликаючи захоплення трибун. Особливо – на передостанній хвилині, коли Марлос після прострілу Тейшейри бив по порожніх воротах, не врахувавши лише довжини ніг і реакції Пластуна.
"Гірники" в заключних півгодини домінували, але їхню перевагу тотальною назвати вже було складно. Найперше тому, що кусючість і агресію в контрнаступі демонстрували львів’яни. Особливо гострими були випади швидкісних і технічних Костевича і Карнози. Артур у цьому матчі нарешті продемонстрував ту гру, якої у Львові від нього очікували весь сезон, але демонструвати яку заважали травми. Виходи на заміни Марлоса і Бернарда кардинальним чином гру донеччан не підсилили. Крім того, футболісти і тренерський штаб "Шахтаря" розуміли, що нічия їх влаштовує та ще й
"Дніпро" в Ужгороді забити не може.
Тим не менш, градус поєдинку незадовго до фінального свистка зріс максимально. Після грубого підкату Кучера в ноги Шведу на полі навіть виникла масова сутичка, у якій Мосейчук вирішив від гріха подалі не шукати винних і обмежився усними попередженнями. Відчайдушних, на грані фолу підкатів вистачало. За один з таких отримав попередження й, мабуть, найкращий гравець матчу Костевич.
2:2. То був матч, який прихильники обох команд не забудуть ще довго, матч, який буде ще довго обговорюватися через
навколофутбольні нюанси. Зрештою, зважаючи на всі "за" й "проти" невдоволених цим результатом бути не може. Show must go on!
Динамо - Металлург (З) 2:2. Отпускное настроение
30 мая 2015, суббота. 18:53
Украинская Премьер-лига 2014/15. 26-й тур
Киев. Стадион "Динамо" им. Валерия Лобановского
Арбитр: Игорь Пасхал (Херсон)
"Динамо" (Киев) - "Металлург" (Запорожье) 2:2
Голы: Сидорчук 11 - Платон 57, Рудыка 67 (авт.), Каплиенко 90+1
"Динамо": Шовковский, Беланда (Рыбалка 58), Хачериди, Вида, Кравец, Сидорчук (Гармаш 69), Ярмоленко, Ленс, Драгович, Велозу, Силва (Гусев 79)
"Металлург" : Шеремета, Попов (Клименчук 77), Жураховский, Гвилия, Юсов, Платон (Игнатенко 62), Рудыка, Каплиенко, Цуриков, Гавриш, Помазан
Предупреждения: Рудыка 15, Платон 47, Клименчук 90+2
С турнирной точки зрения встреча киевлян и запорожцев ничего не решала. "Металлург" спокойно мог наигрывать состав на следующий чемпионат, а "Динамо" готовиться к последней встрече в сезоне – финалу в Кубке Украины с "Шахтером". Примерно 85 минут игры так и происходило, команды сражались в темпе чуть более высоком, чем средний и особо из кожи вон не лезли. Однако концовка встречи получилась невероятно интригующей и зрелищной, и стала настоящим украшением последнего в этом чемпионате тура... но обо всем по порядку.
Стартовый состав хозяев поля оказался максимально приближенным к боевому, Ребров понимал, что лидерам "Динамо" форму терять нельзя и выпустил на поле всех сильнейших. Шовковский занял место в воротах, Силва играл справа, Вида слева, в центре защиты Хачериди и Драгович. Велозу и Сидорчук действовали в опорной зоне, Беланда под нападающим Кравцем, а Ярмоленко и Ленс с флангов разгоняли атаки "бело-синих".
У "Металлурга" в воротах играл 19-ти летний Тимофей Шеремета, в центре обороны Рудыка и Гаврыш, Каплиенко и Помазан на краях. В опорной зоне Жураховский и Гвилия, Юсов и Платон в атаке, а на флангах располагались Попов и Цуриков.
Как и ожидалось, с первых минут встречи, подопечные Реброва расположились на половине поле запорожцев и системно стали организовывать свои комбинации. Традиционно активны были фланги, Ярмоленко и Ленс разрезали просторы у бровок, а Кравец искал свободные места ближе к воротам соперника. У "Металлурга" был хороший запас сил и гости старались оттеснить хозяев на их половину, Гавриш и Юсов пробовали найти свое счастье у ворот соперника, но ничего опасного из этого в первом тайме не вышло.
Свое преимущество в гол "Динамо" воплотило в жизнь на 11-й минуте. Ленс прорвался по своему краю, не успел за ним Попов, нидерландец прострелил в центр штрафной, кто-то из защитников второпях постарался выбить мяч, но сделал это крайне неловко, и сфера попала к Сидорчуку. Сергей с 14-ти метров сходу неотразимо пробил, голкиперу обзор закрывали свои защитники, момент удара он не видел и за мячом даже не прыгнул.
Один забитый гол никак не мог удовлетворить киевлян, и игра по-прежнему проходила на половине поля "Металлурга". В редких случаях подопечные Чанцева участвовали в контрвыпадах – можно только отметить полумоменты с участием Юсова и Гавриша, но Шовковский после этих комбинаций даже не вступал в игру.
Тем временем киевляне продолжали эффектно комбинировать, сначала Ярмоленко в своем стиле сместился с фланга в центр и сильно пробил по воротам, голкипер с огромным трудом парировал пушечный выстрел. Также выручил свою команду Шеремета и на 31-й минуте, только опасность пришла с другого фланга – самый активный игрок из всех кто находился на поле – Ленс, пробивал с острого угла, и голкипер, едва пальцами коснувшись сферы, ответ угрозу. Мяч попал в перекладину и над стадионом пронесся звонкий грохот от соприкосновения кожаного снаряда с металлическим каркасом ворот.
Ближе к перерыву "Динамо" позволило себе расслабиться, и сразу два момента появились у гостей за короткий период времени. Юсов с острого угла решился на удар и мяч пролетел рядом с дальней штангой. А затем Помазан неожиданно оказался один перед СаШо и головой мог переправлять мяч в сетку, но навес на игрока "Металлурга" был не самым удобным, мяч уходящим и удар не получился. Однако понервничать обороне киевлян пришлось более чем серьезно, и хозяева уже перед самым свистком на перерыв организовали ответную комбинацию снова на левом фланге – в этот раз Вида забрасывал мяч за шиворот голкиперу и Шеремета в отчаянном прыжке перевел мяч на угловой.
Второй тайм снова начался с атак команды Реброва, в первой же комбинации Шеремета вступил в игру. Навешивал Велозу, запорожцы отбились, но мяч попал к Ярмоленко, удар которого оказался неточным – в метре от штанги пролетел мяч. В том же духе продолжал и Ленс, на своем фланге Джермейн вытворял, практически все что хотел, и его опасные передачи и удары регулярно доставляли неудобства обороне "Металлурга".
Однако, вопреки логике, гол в начале тайма забили гости. И именно с фланга, где хорошо смотрелись Ленс и Вида пришли неприятности для Шовковского. Молодой Попов, в дебютном для себя матче в УПЛ неожиданно сделал хорошую передачу в штрафную, Платон выбежал из-за спины сонного Драговича и головой срезал мяч в дальний угол. Расстояние до ворот было не большим, и СаШо не среагировал на выстрел.
Но нельзя сказать, что пропущенный мяч расстроил киевлян, чувствовалось, что могут они добавить в любой момент и… таки добавили. Сидорчук и Данило Силва разгоняли хорошие атаки, которые закончились ударами, хоть и не достаточно острыми. Более опасно было в следующей комбинации - киевляне имели блестящий шанс снова выйти вперед, после того как Сидорчук заработал штрафной удар. К мячу подошел Рыбалка (он заменил Беланда) и классным ударом Сергей пробил над стеночкой в ближний угол. Впритирку со штангой пролетел мяч.
Уже ничто не смогло помешать отыграться "бело-синим" на 65-й минуте, Ярмоленко накрутил Каплиенко, ворвался в штрафную и простреливал на Сидорчука. Однако на пути мяча оказался другой Сергей – Рудыка, который срезал мяч в свои ворота.
Хозяева продолжали вести игру, Ярмоленко и особенно Ленс без устали наматывали свои километры и организовывали хорошие атаки, которые часто заканчивались ударами. Был момент, когда Рудыка снова срезал мяч в свои ворота, но в этот раз круглый конулся руки голкипера и пролетел рядом со штангой. Ничего не предвещало угрозы воротам "Динамо", но…
Примерно на 85-й минуте киевляне решили, что сезон уже окончен, можно расслабиться и планировать свой отпуск, этим легкомыслием с удовольствием воспользовались гости. Первый звонок прозвучал от хорошо знакомого хозяева встречи Цурикова, после его удара Шовковский с трудом парировал мяч. Затем провалилась оборона, Юсов вышел один на один с голкипером и чудом не сравнял счет. Однако везение "бело-синих" закончилось на первой компенсированной минуте – Гвилия сделал великолепный навес в штрафную, Каплиенко подобрал мяч и сильно пробил из-под защитника. СаШо среагировал, но от его руки сфера все же влетела в ворота.
С таким настроение "Динамо" подойдет к финалу Кубка Украины в разобранном состоянии, концентрация на игру полностью отсутствовала у подопечных Реброва и в конце встречи киевляне обнажили многие свои проблемы и недоработки. "Металлург" же показал характер и увозит из Киева почетную ничью 2:2, между прочим, запорожский клуб стал одним из самых неудобных соперников для "Динамо" в сезоне 2014/15. Ни один другой соперник не забивал столичному гранду больше голов, чем подопечные Чанцева.
Я Артур Борис - житель / громадянин Республіки Росія. Мені 52 роки, підприємець / бізнесмен. У мене колись були труднощі у фінансуванні мого проекту / бізнесу, якби не мій хороший друг, який познайомив мене з паном Бенджаміном Лі, щоб отримати кредит від 250 000 доларів США від його компанії. Коли я зв’язався з ними, мені було потрібно лише п’ять робочих днів, щоб процес оформлення кредиту був переведений на мій рахунок. Навіть з поганою кредитною історією вони все ще пропонують вам свою послугу. Вони також пропонують всі види позики, такі як бізнес-позики, позики на житло, особисті позики, кредити на авто. Я не знаю, як подякувати їм за те, що вони зробили для мене, але Бог нагородить їх згідно зі своїм багатством у славі. Якщо вам потрібна термінова фінансова допомога, зв’яжіться з ними сьогодні електронною поштою lfdsloans@outlook.com Інформація про WhatsApp ... + 1-989-394-3740
ResponderExcluir